Tırnak Modasında Yeni Akım: Cam Tırnaklar!

Tırnak modası söz konusu olduğunda, farklılık her zaman daha çok tercih ediliyor. Bu modayı takip edenlerin de bileceği gibi, neredeyse her ay yeni bir akım doğuyor, farklı tasarımlar ortaya çıkıyor. Minik şekiller, noktalı modeller ve çeşitli çizgilerle her kadın kendine uygun modeli bularak kendini tamamlıyor. Yeni modalardan biri de parçalanmış cama benzeyen ama bir o kadar da çekici duram cam tırnaklar!

Peki Cam Tırnaklar Nasıl Yapılıyor?

Yeni bir akım olan bu cam tırnakları uygulaması oldukça kolay, görüntüsü her şeyden farklı bir model oluşturuyor. Bunun için el becerisine, tırnak modası konusunda bir uzman olmanıza gerek yok.

Gördüğümüz kadarıyla tırnaklarda hologram varmış gibi bir görüntü oluşuyor ve ışıltırı, parlak bir görünüm oluşuyor. Adeta tırnak boyama sanatı bir tık üste çıkıyor. Hem de göründüğünden daha kolay bir şekilde.

Eun Kyung Park’ın kurucusu olan bir tırnak moda uzmanı tarafından bulunan bu yeni uuygulama, tırnak modasındaki tüm geleneksel uygulamaları geride bırakıyor. Yalnızca aluminyum folyo kullanılarak hazırlanan bu tırnak modelleri için galerimizi incelemenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: