Gençleştiren Makyaj ile Müşterilerini Onlarca Yaş Küçülten Azeri Makyöz!

32 yaşındaki yetenekli Azeri makyaj uzmanıAnar Agakishiev, yaşları 80’i bile bulan kadınlar için makyaj yaparak onları onlarcayaş gençleştiriyor. Gençleştiren makyaj onun sihirli ellerinden çıkmış demek yanlış olmaz.

Kendisinin Bakü’de bir stüdyosu var ve müşterilerinin günlük bakım ve güzelleşme rutinlerini burada gerçekleştiriyor. Instagram’daki paylaşımlarından da görüleceği gibi en etkileyici çalışmaları yaşlı kadınlar üzerinde yaptığı gençleştiren makyaj çalışması oluyor. Bu çalışmada odaklanılan nokta kırışıkları kapatmak, göz altı torbalarını gizlemek, renk-leke sorunlarını gidermek ve yaşlılıkla birlikte gelen diğer belirtileri salkamak oluyor.

Bu çalışmalardan çok etkilendiğim için ben de buraya Anar Agakishiev’in çalışmalarından bazılarını eklemek istedim. Biz kadınlar anne olduktan sonra kendine bakmak konusunda biraz boşluyoruz. Her ne kadar abartılı makyaj konusunda çok pozitif biri olmasam da makyajın bizi nasıl değiştirdiği konusunda ilham olacak fotoğraflar bunlar.

Bazı değişimler o kadar şaşırtıcı ki, iki fotoğraftaki kişinin aynı kadın olduğuna inanmak güç. Aşağıdaki slayt gösterisinde gençleştiren makyaj eserlerini görebilirsiniz.

Makyöz’ün resmi sitesi: Anar Agakishiev

Gençleştiren Makyaj

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: