Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler: Merve, Serhan’dan şüphelenmeye başlıyor!

Merve ilk kez Serhan’dan şüphe duymaya başlıyor. İpin ucunu yakalıyor, bakalım nereye çıkacak? Diğer yanda Edip susacak gibi değil, geçmiş günahları anlatmakta kararlı. İki prenses yalvar yakar hale geliyorlar ama yok, ikna olmuyor. Serhan ise geçmiş hikayeyi ilk defa duyduğunda, hemen Oya ile yüzleşiyor. Oya ne anlatacak? Arzu için en zor süreç başladı şimdi: Burcu artık resmen var. Çocuklarının bu kadınla ilişki kurmasına izin verecek. Bu sırada mali polis bütün dolandırıcılık kayıtlarını incelemeye başladı. Rıza çoktan kaçtı. Serhan Merve çifti farkında bile olmadan uçuruma sürükleniyorlar.

Bölümde neler oldu?

Herkesin artık merak ettiği: Bu sorgudaki kişiler kişisel bunca şeyi nasıl bilebilir? Neden ısrarla biliyorlarmış gibi ilerlemeye devam ediyor bu sorgular? Bunu nereye nasıl bağlayacaklar merak ediyorum doğrusu.

Edip önceki bölümde beni fena heyecanlandırmıştı. Dedim ki ‘Aha, Merve’ye dişli bir rakip geldi’ ama nerdeeee. Yine Merve’nin yanında sönük kaldı bir karakter daha 😀

Ama yine olan oldu. Edip de Oya’ya aşık olduğunu belli etti bu bölümde. En istemediğim şeydi açıkçası. Herkes de aynı kadına aşık olmaz ki…

Merve, Edip’i alt ettikten sonra aldı bir kocam beni aldatıyor mu telaşı. Büyük bir kısmı Merve’nin Serhan’ı takibi, incelemesiyle geçti bölümün. Serhan da bir yandan Oya’ya aşkını ilan etme modunda gezindi durdu. Ama bölüm sonu yine bizi şok etti, her ne kadar bu olayı beklemiş olsak da.

Serhan, evlereinde Merve’nin verdiği yeniyıl partisinde polis baskınıyla gözaltına alındı. Hem de o kadar davetlinin gözleri önünde. Merve’nin duygularını ben bile hissettim. Kötü de olsa efsane bir karaktersin Merve! Kocasının gözaltına alındığına üzüldü mü acaba? Herkesin gözü önünde olması ve bu durumun itibarını zedelemiş olması kadar üzülmemiştir eminim!

Sonraki bölümü merakla bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: