Ufak Tefek Cinayetler: 7. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler – 7. Bölüm Özeti

Merve tahtını geri almak için harekete geçiyor. Sarmaşık’ta işler feci karışıyor!
Şimdi Merve için tahtını geri alma zamanı… Kılıçlar çekiliyor. Sarmaşık kadınları isyanın bedelini ağır ödeyecek! Merve bu hafta aynı anda birçok cephede savaşıyor. Merve, Pelin’e boyun eğdirmek ve Arzu’yu geri kazanmak için kolları sıvıyor. Peki bu o kadar kolay mı?
Pelin bir defa gücün tadına varmışken geri adım atar mı?

Arzu aldatıldığını bunca zamandır bilip de ona söylemeyen Merve’yi affedebilir mi? Öte yandan Mehmet, Burcu’ya da Sarmaşık’tan ev almaya kalkınca ortalık iyice karışıyor!

Bu noktadan sonrası SPOILER içerebilir! Dikkat.

Her geçen bölüm heyecan artmaya devam ediyor! 7. bölüm de heyecanı devam ettirdi.
Merve ve Pelin, aralarını düzelttikten sonra yine Oya’ya sarmaya başladılar. Merve’nin ajanlarından birinin Oya’nın evine gitmeye başlaması da bunun sonucu oldu.
Serhan ve Oya ikilisi bu bölümde birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da artık bunu yapamayacaklarını anlıyor gibiler. Serhan’a üzülüyorum açıkçası… Merve ile aralarında hiçbir duygusal bağ kalmamış. Eskiden de yokmuş aslında. Merve ilk dönemlerimizde senin sevdiğin bazı şeyleri seviyormuş gibi yapıyordum diyerek ortak hiçbir noktalarının olmadığını kanıtlamış oldu.
Serhan’ın onu bırakacağı günleri iple çekiyorum, cadı kadın 😀
Bu diziyle ilgili her yorumumda Gökçe Bahadır’ı övmeye karar verdim. Hatun asil, güzel ve harika bir oyuncu! Kim giydiriyorsa da helal olsun. Benim bile tarzımı değiştiresim geliyor 😀
Açıkçası, bir an dedim ki Arzu değişti. Merve ve Pelin’e kanmaz bir daha. Ama saflığını yine gösterdi ve Oya kadar sinir olarak barışmalarını izledim. Aptal! Ama Serhan’ın şirketinde çalışmaya başlaması, Serhan’In sorunlarına pozitif etki getirecek bence. Merakla bekliyorum.
Özetle yine bol entrikalı efsane bir bölümdü.
Diziyi izlemeye yeni başlayıp birkaç gün içinde 7. bölüm bitene tüm bölümleri tükettim. Heyecanla yeni bölümü bekliyorum.
Serhan ve Oya ilişkisi ne olacak bakalım… Bu bölüm bir dönüm noktasıydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: