Yine Yeniden Merhaba

Biz iki elti, bundan 4 sene önce ilk göz ağrımız küçükkelebek.com sitesinde yaptığımız, beğendiğimiz, spor, diyet, yemek, sağlık vs. bir çok şeyi paylaşmıştık. Sonra işler güçler derken blogumuz askıda kaldı. Çok kez geri dönmeyi denedik. Sevgili kız kardeşim (eltim) artık İngiltere’de olunca ve birbirimizi özleyince ortak bir şeyler yapmaya karar verdik. Ne yapalım, ne yapalım derken son kararımız yine beraber blog yazmak oldu.

Blogumuz ismi ne olabilir diye düşünürken, İyi kötü anne de karar kıldık. Neden iyi, kötü , anne? Bizler kimine göre kötü, kimilerine göre iyi anneleriz. Her annenin yaşadığı duygular içerisindeyiz.

Her annenin yaşadığı gibi bizim de arada sırada yaşadığımız tatlı, komik veya çıldırdığımız anlar var… Hem bunları, hem de yine beğendiğimiz her şeyi sizlerle paylaşmaya devam diyerek…

Sayın okuyucularımız, blogumuza hoş geldiniz.

Blogumuz başlamak üzeredir.

Lütfen sayfamızın takip etmeyi unutmayın. Özelikle youtube, facebook, instagram, twitter ve diğer sosyal hesaplarımızı da unutmayın. Linklerini ana sayfada ki üst tarafta bulabilirsiniz.

Eğer acil bir durum yaşanırsa ara verip yerlerinizden yavaşça kalkınız. Mutfaktan, kendinize çay veya kahve yapınız. Sonra tekrardan yerlerinize geçip bizi takip etmeye devam edin.

Dikkatiniz için teşekkürler, iyi uçuşlar dileriz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: